+420 777 764 170 objednavky@mampekarstvi.cz

Pečeme pro Vás již 29 let.

O nás

Jsme jediní pekaři přímo ve městě Prostějov. Poskytujeme tak záruku čerstvého a teplého zboží. Nabízíme voňavé, křupavé, nešizené a ručně vyráběné pečivo všeho druhu. Neváhejte a navštivte naše prodejny.

Myšlenka zřídit si malou pekárnu vznikla počátkem roku 1991. Už v říjnu téhož roku jsme zahájili provoz v nové pekárně zbudované zčásti rekonstrukcí a zčásti přístavbou domu v okrajové části Prostějova – Domamyslicích. V současné době vede společnost již druhá generace rodiny Makovců.

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich dědů a pradědů. To je charakteristika Pekařství MaM, s.r.o.

V současné době představuje naše nabídka cca 200 druhů pečiva. Z cukrářské výroby nabízíme na 100 druhů zákusků. Na našich prodejnách v Prostějově a Olomouci nabízíme kromě čerstvého pečiva i obložené bagety, obložené chlebíčky a zeleninové saláty z vlastní výrobny.

Vyráběný sortiment obměňujeme, zákazníkům nabízíme stále něco nového. Přes vyspělé technické vybavení pekárny pracujeme ručním způsobem, proto má každý výrobek svou duši.

Jestli nevěříte – tak prostě ochutnejte.